Ako už isto viete, naše krúžky prebiehajú počas školského roka priamo na školách. Naša práca nie je len taká obyčajná. Dbáme na to aby Vaše dieťa malo vo voľnom čase zmysluplnú aktivitu, kde dokáže rozvíjať svoj potenciál a zároveň objavovať nové zručnosti. Tak sme si povedali, že presunieme naše aktivity aj na deň, kedy majú deti naozaj veľa voľného času. Sobota je výnimočný deň, kedy si nie len deti chcú oddýchnuť od školy, ale zároveň aj Vy rodičia od svojej práce a možno si aj vypiť v pokoji svoju kávičku. Preto sme vytvorili rannú aktivitu pre Vaše dieťa, ale pokojne sa  môžete zapojiť aj vy. 😊 

DARČEK PRE VÁS - Ranná rozcvička s Krúžkami v škole pozostáva z 30 minútového cvičenia pre deti, kedy sa hneď z rána aktívne naštartujeme do dňa. Pod vedením skúsenej lektorky a trénerky v oblasti fyzio tréningov. Netreba sa báť alebo špeciálne pripravovať. Stačí sa obliecť do pohodlného domáceho oblečenia a zapnúť nás deťom na FB, budeme LIVE cvičiť spoločne. Rozcvička v zmysle hlava, ramená kolená palce a rôzne aktivačné cviky, kedy naša trénerka bude učiť detičky cviky hravou formou. Cvičenie je pre všetkých. Deti ale aj dospelých. 

Stačí nás iba sledovať na FB každú sobotu ráno od 8:00-8:30. Ale POZOR, keďže to dávame ako Mikulášsky darček 6.12. 2021 výnimočne začíname o 17:30-18:00. 

TEŠÍME SA NA SPOLOČNÉ CVIČENIE NA MIKULÁŠA!

Vaše OZ Krúžky v škole