Potrebujeme vaše 2%:

Pandémia COVID 19 negatívne ovplyvnila naše aktivity a často boli krúžky prerušované a mohli byť iba online formou. Hľadáme nové formy a snažíme robiť všetko preto, aby sme vytrvali a naďalej prinášali deťom radosť, zábavu, chuť spoznávať nove veci a vzdelávať sa. Vaše 2% nám pomôžu vylepšovať a rozširovať naše vzdelávacie aktivity pre deti.

Ako nám pomôžu vaše 2% z dane:

Vaše 2% z dane využijeme na nákup pomôcok /tablety, mobilné dáta, kamery, mikrofóny/, ktoré nám pomôžu flexibilne sa prispôsobiť zmenám a zo dňa na deň prejsť na online alebo hybridné krúžky. Aj deti, ktoré ostanú v karanténe,  budú môcť byť v kontakte so svojimi kamarátmi a zo svojej detskej izby ostanú súčasťou našich krúžkov.

Našimi aktivitami podporujeme záujmy detí a meníme ich budúcnosť, lebo „DETI SÚ 15% NAŠEJ POPULÁCIE, ALE 100% NAŠEJ BUDÚCNOSTI."

Údaje o nás:

Obchodné meno/Názov: Krúžky v škole

Sídlo: Miletičova 16, 82108 Bratislava

Právna forma: Občianske združenie

Tlačivo na poukázanie 2% daní: 2% pre OZ Krúžky v škole

Viac informácií nájdete https://kruzkyvskole.sk/podporte-nas/darujte-nam-2

Ďakujeme za vašu podporu!