Domáce úlohy urobené, izba uprataná... a čo teraz? Za bežného chodu, by sme poobedia trávili s našimi krúžkami. A prečo by sme tak nemohli robiť aj teraz? 

Rozhodli sme sa pomôcť všetkým rodičom, ktorí teraz v rámci karantény trávia čas doma so svojimi deťmi. Špeciálne pre túto situáciu pre vás „otvárame“ niektoré naše krúžkové metodiky. Deti tak budú svoj voľný čas tráviť zmysluplne, rodičia si v prípade záujmu môžu vyskúšať rolu lektora a zároveň zažijete spoločne veľa zábavy. 


Určite dobré poznáte vetu: „Mamííí, nakresli mi slona! A autíčko....“ Priznajme sa, nie všetci z nás sú umelci ako da Vinci. Hlavne v tomto období trávia deti voľný čas s pastelkami v ruke. A preto sme sa rozhodli, tento diel urobiť trošku špeciálny a pomôcť Vám pri tejto žiadosti od detí. 


Ako jednoducho nakresliť zvieratko? 

Vytvorili sme pre Vás návod, ako jednoducho nakresliť 5 zvieratiek. Každé zvieratko začína nejakým písmenkom, takže sa priučia aj prváčikovia pri učení abecedy. 

Pomôcky:

  • Obyčajná ceruzka
  • Guma
  • Pastelky/fixy/voskovky 

Postupujte jednoducho podľa našich foto návodov. Pred vyfarbením vždy vygumujte prebytočné čiary, prípadne si obtiahnite obrys čiernou fixkou. 


1) Kuriatko - alebo ako sa píše písmeno O


2) Vtáčik -  alebo ako sa píše písmeno L


3) Lienka - alebo ako sa píše písmeno T


4) Žabka - alebo ako sa píše písmeno U


5) Sloník - alebo ako sa píše písmeno P


A ako bonus prikladáme aj návod na nakreslenie obľúbeného autičká Macqueena s písmenom S: 

 

Prajeme veľa zábavy.