Bezpečnosť a zdravie detí na našich krúžkoch sú prvoradé. Ako pokračujeme v krúžkoch v tomto školskom roku?

Ak sa školy uzatvoria:

• 1. Krok - krúžok dočasne prerušíme do doby, kým sa škola znova neotvorí
  • 2. Krok - po otvorení školy dobehneme zameškané lekcie (prípadne lekcie predĺžime, alebo zdvojíme)
  • 3. Krok - toto je posledná možnosť a pristúpime k nej len v prípade, že bude škola zatvorená dlhšie obdobie a lekcie nestihneme dobehnúť ani v druhom polroku (tento stav nepredpokladáme, ale sme na to pripravení). V tomto kroku prebehnú zameškané lekcie s lektorom online. V praxi to znamená, že sa spojí naživo 1 lektor a maximálne 15 detí (spravidla ich býva 10-12). Deti budú v tej istej skupinke a s tými istými deťmi, ktoré poznajú z "offline" krúžku. Lekcie budú normálne pokračovať tam, kde skončili. Postaráme sa nielen o obsah krúžku ale aj o online interakciu, aby mali deti z krúžku maximálny úžitok.