Hurá prázdniny! Máte už program pre vaše dieťa? - Krúžky v škole

Hurá prázdniny! Máte už program pre vaše dieťa?

04.06.2022

Vedeli ste, že koniec školského roka je už o necelé tri mesiace? Povedzme si úprimne, každý z nás sa teší na letnú dovolenku a deti sa nevedia dočkať prázdnin. Veľkou výzvou, ktorú každoročne riešia rodičia, je ako zmysluplne vyplniť program deťom počas dvojmesačných letných prázdnin.

Voľnočasové aktivity pre vaše deti  realizujeme na základných školách po celý rok. Počas letných prázdnin organizujeme pre deti celotýždňové letné dobrodružstvo, počas ktorého zažijú s nami 5 dní plných zábavy a zaujímavého programu. Čaká nás: veda, umenie a tvorenie, šport, angličtina a ZOO. Týždeň plný dobrodružstiev sme naplánovali na termín: 18. Júla do 25. Júla 2022.

Cena za 5 dní letného dobrodružstva pre jedno dieťa je 175 EUR. Cena zahŕňa celodenný program a aktivity spojené s daným dňom, poistenie dieťaťa a vstupné, ako aj obed pre dieťa.

Naše letné dobrodružstvo trvá celých 5 dní, pokojne sa vaše dieťa môže pridať aj na jeden alebo dva dni letného dobrodružstva. Ak sa rozhodnete pre jeden deň letného dobrodružstva, cena za deň je 40 EUR. V cene je zahrnutý program na daný deň, obed, poistenie a vstupné.

Naše letné dobrodružstvá pripravujeme tak, aby zaujali všetky deti vo veku od 6 do 12 rokov.  Každý deň začneme o 8,30 a končíme o 16,00. Stretávať sa budeme na Železnej studničke v Bratislave alebo, v prípade nepriaznivého počasia, v priestoroch školy na ZŠ KARLOVESKÁ 61. Prihlášku a detailný program nájdete na našej webstránke. Neváhajte a prihláste vaše dieťa na letné dobrodružstvo!