Milí rodičia,

vzhľadom na vzniknutú situáciu, ktorá platí celoplošne na Slovensku od 12.10.2020 sme okolnosťami nútení naše krúžky pozastaviť.

Zdravie a bezpečnosť je v tejto situácii na prvom mieste a je aj v našom záujme chrániť vás a vaše deti.

Budeme pozorne sledovať vývoj situácie, teda, kedy sa budeme môcť opäť vrátiť do normálu. O všetkom Vás budeme samozrejme priebežne informovať. My tiež veríme, že to bude čoskoro.

Začiatok všetkých našich krúžkov presúvame na najbližší možný termín, keď to situácia dovolí. Rozhodli sme sa, že po opätovnom otvorení sa krúžky začnú od začiatku, teda od 1. lekcie, aj napriek tomu, že sme v tomto školskom roku už mali na niektorých školách úvodné stretnutie za sebou. S novou situáciou chceme začať odznova a uvedomujeme si, aké je dôležité, aby mali deti zabezpečenú komplexnú výučbu a na nič nezabudli.

Celá situácia nás veľmi mrzí, nie je jednoduchá, ale veríme, že čoskoro sa opäť spolu uvidíme pri získavaní zaujímavých zručností a vedomostí. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť a kontaktujte nás.

Prajeme veľa síl, zostávame s pozdravom,

Vaše Krúžky v škole